تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
دوشنبه 13 آذر 1391 |

اخبار ویژه گیلان که گفته می شوند!

جمع‌آوری و انتشار خبرهای ویژه همواره مورد توجه رسانه‌ های ‌‌‌‌بری قرار گرفته است.این بخش از اخبار خود را در قالب‌ ستون‌‌هایی‌‌چون‌ ‌”ویژه” ، “پشت پرده”، “جهت‌اطلاع” و “گفته می‌شود” منتشر می‌کنند(اعتراض نمایندگان گیلان به عدم سخنرانی در کنگره ملی میرزاکوچک ،آغازتحرکات انتخاباتی وجریانات سیاسی در گیلان ،عدم حضور ائمه جمعه گیلان در کنگره میرزاکوچک،اولتیماتوم فرماندار لنگرود به کارخانه داران چای، افشاءگری مشاوران استاندارسابق گیلان علیه همدیگر و…) از این خبرها می باشند.

شنیده ها حاکی است عبدا…پورفرماندارسابق انزلی ازگزینه های جدی برای تصدی فرماندارجدیدلاهیجان وهمچنین رجبی ازمدیران ستادی استانداری ازگزینه های جدی برای فرمانداری سیاهکل هستند......


شنیده ها حاکی است علی رغم هیاهوی چند سایت خبری مبنی برانتخاب مهدی لطفی بعنوان مشاورجدیدجوان استانداری گیلان ،گفته می شوداز بین آقایان امیرمحمدپور ازنزدیکان یکی ازنمایندگان رشت در مجلس وهمچنین نظام دوست مشاورجوان فرمانداری رودسر یکی ازدوگزینه بعنوان مشاورجوان استانداری انتخاب خواهندشد.

****باتوجه به اینکه ثابت قدم شهردار رشت به همراه شهردارتهران جهت شرکت در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی درتایلند بسرمی برد اما شنیده ها حاکی است وزیرکشورنهایتا زیربار صدور حکم انتصاب وی بعنوان شهردار رشت رفته است وگفته می شود پس ازبازگشت حکم انتصاب وی به اوابلاغ خواهدشد.

****شنیده ها حاکی است ائمه جمعه گیلان بنا به درخواست یکی از مسئولان عالیرتبه استان بصورت دسته جمعی از حضوردرنخستین کنگره ملی سردارجنگل گیلان خودداری کردندوعلی رغم ارسال دعوتنامه برایشان در این مراسم حضورنیافتند وگفته می شود این حرکت نوعی اعتراض به گردانندگان این کنگره بوده است.

****شنیده ها حاکی است ظرف چند روز آتی حسن زاده بخشدارمرکزی رودسر بعنوان معاون جدیدفرمانداری املش منصوب خواهدشد.

****شنیده ها حاکی است تحرکات انتخاباتی جریانهای سیاسی درگیلان آغاز گردیده وگفته می شود روزیکشنبه مورخ ۱۲آذر مناظره ای بین کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری و اسدا… بادامچیان نائب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان برگزارخواهدشد وهمچنین روزچهارشنبه ۱۵ آذر سردارطلایی عضو شورای اسلامی شهرتهران ودبیر جبهه پیشرفت وعدالت ایران اسلامی نیز در دانشگاه گیلان به بهانه فرارسیدن روز دانشجوسخنرانی خواهد کرد.

****شنیده ها حاکی است اکثرنمایندگان گیلان درمجلس بخاطر عدم وقت به آنها جهت سخنرانی در کنگره ملی میرزاکوچک معترض می باشند وحتی چندتن ازآنها به بهانه اعتراض سالن همایش راترک کردند وگفته می شودطبق توافق قبلی قرار بود عاشوری بعنوان رئیس دوره ای مجمع نمایندگان به مدت سه دقیقه سخنرانی کند اما وقتی برای وی منظور نگردید وقرار است درقالب نطق پیش ازدستور ویاتذکروسوال مراتب اعتراض خودرا در صحن علنی مجلس اعلام دارند.

****شنیده ها حاکی است دبیریکی از حزب های ریشه داروبا سابقه گیلان قصدکاندیداتوری درانتخابات آتی شورای اسلامی شهررشت رادارد وگفته می شود این حزب درحال برنامه ریزی وبرگزاری جلسات منظم جهت ارائه لیست انتخاباتی در تمامی شهرهای گیلان از سوی این حزب است.

****شنیده ها حاکی است بزودی ستادحامیان مردمی دکترقالیباف در استان گیلان شروع به فعالیت خواهدکرد وگفته می شود بزودی رئیس ستاد مرکزی حامیان مردمی دکترقالیباف جهت ساماندهی فعالیت های تبلیغاتی وی به گیلان سفرخواهدکرد.

****شنیده ها حاکی است جعفرقلی راهب نماینده سابق تنکابن ورامسر ومعاون فعلی دانشگاه آزاداسلامی لنگرود از گزینه جدی تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی رودسر است اما گفته می شودخود راهب جهت تصدی این پست تردیددارد واحتمال کاندیداتوری وی در انتخابات میاندوره ای مجلس نهم از حوزه انتخابیه تنکابن ورامسروجوددارد.

****شنیده ها حاکی است مشاوران سابق مهدی سعادتی استانداراسبق گیلان باانجام برخی مصاحبه ها با سایت های خبری گیلان نسبت به عملکرد همدیگر افشاگری می کنند وعلیه یکدیگر اتهاماتی را واردمی کنند که نمونه بارزآن مصاحبه رمضانی با سایت احرارگیل وآل حبیب با سایت شاهدشمال است!

****شنیده ها حاکی است نرخ کرایه تاکسی ها ی درون شهری در چندشهر شرق گیلان در روزهای اخیر تا۲۵ درصد افزایش یافته است وگفته می شود ادارات ذیربط هیچگونه برخوردی با افزایش خودسرانه کرایه تاکسی ها انجام نمی دهند.

****شنیده ها حاکی است هنگام افتتاح سیکل ترکیبی پره سررضوانشهر نمایندگان گیلان درمجلس شورای اسلامی رئیس جمهور را همراهی نکردند.

****شنیده ها حاکی است محمدبیگی فرماندارجدیدلنگرود درنشست مشترک مدیران کارخانه داران چای با حضور نماینده لنگرود درمجلس ومسئولان سازمان چای،به مدیران کارخانه داران چای اولتیماتوم داده تا هرچه سریعتر نسبت به پرداخت بدهی خود به دولت اقدام کنندوگفته می شود وی گفته است اغلب کارخانه داران ،چای تولیدی امسال خود را بفروش رسانده اند وعدم پرداخت بدهی آنها به دولت قابل تحمل نخواهد بود.

****شنیده ها حاکی است سفراخیرمحسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام به گیلان کاملا رنگ وبوی انتخاباتی داشت وگفته می شود وی بمناسبت های مختلف در چندین شهر گیلان اقدام به سخنرانی کرده است واعضای ستادانتخاباتی وی در این سفر ایشان راهمراهی می کردند وبرخی خبرها حاکی است وی درتمامی شهرستانهای گیلان ستادهای انتخاباتی خود رافعال کرده است ودرجریان سفراخیربا اعضای ستادهای انتخاباتی وهمچنین جمعی ازفعالان سیاسی ورسانه ای گیلان نشست های جداگانه ای رابرگزارکرده است.

****شنیده ها حاکی است اکبری فرماندارسابق املش که به بازنشستگی نائل گشته اما حاضربه بازنشسته شدن نیست همچنان جهت تصدی یکی ازفرمانداری ها رایزنی ولابی می کنداما تاکنون موفق نگردیده است وهمچنان در راهروی استانداری بالا وپائین می رودکه کاملا ناامیدگشته است ومنتظر تاسیس شهرستانی جدید درگیلان است تا فرماندار آن شهرستان جدیدالاتاسیس گردد!

****شنیده ها حاکی است رهبری املشی نماینده رودسرواملش در مجلس همچنان برانتخاب بهروزی فر ،فرماندارسابق تالش جهت تصدی فرمانداری رودسر نظردارد وگفته می شود وی مراحل اداری را جهت تصدی فرمانداری رودسرطی می کند.

****شنیده ها حاکی است وزیرصنعت،معدن وتجارت اخیرا طی رایزنی با یک تشکل خصوصی تفاهم نامه ای را امضاءکرده تا بسیاری از کارهای سازمان های صنعت ،معدن وتجارت را به این تشکل ودر واقع بخش خصوصی واگذار کند اما گفته می شودقرار است تشکل خانه صنعت ومعدن در شرق گیلان با هدایت نماینده مردم لاهیجان وسیاهکل در مجلس دفترخود را در شهرستان لاهیجان راه اندازی نماید ودر این خصوص جلسه مقدماتی نیز با حضور این نماینده وبرخی مسئولان دولتی در لاهیجان برگزار گردیده است که این حرکت مورد اعتراض سایر نمایندگان وفرمانداران شرق گیلان واقع شده است ومعترضان معتقدند خانه صنعت ومعدن می بایست در تمامی شهرها دفتر دایرنماید تا از تردد ارباب رجوع ها بصورت متمرکز در یکی از شهرهای شرق گیلان جلوگیری کند.

****شنیده ها حاکی است حضور حجت الاسلام امیری فر از افراد نزدیک به گروه انحرافی که درجریان توزیع سی دی ظهور نزدیک است مدتی را نیز دربازداشت بسر می برد در کنگره ملی میرزاکوچک در رشت بسیار پررنگ بود.

****شنیده ها حاکی است جهت احداث بندر در ساحل چمخاله لنگرود ،سازمان بنادر ودریانوردی با یکی ازسرمایه گذران جهت زمین موردنیاز برای احداث بندر اختلاف دارد وهمین امرسبب روند کندی دراحداث بندر در چمخاله لنگرود گردیده است وگفته می شود یکی از سرمایه گذران بخش خصوصی زمین های وسیعی را در این منطقه در اختیار دارد و همین امرسبب راکد ماندن این پروژه ملی گردیده است./ املش نیوز

  کد خبر : 69979


برچسب ها : اخبار ویژه گیلان , استانداری گیلان , ....... ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )