تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
شنبه 18 آذر 1391 |

تغییر استانداران در دولت و وزارت کشور مطرح شده است
 
در پی انتشار اخبار و شایعاتی در زمینه تغییر استانداران سه استان گیلان ،مازندران و گلستان ، یک سایت محلی در گیلان گفتگوهایی را با افراد و مسئولین مختلف استان انجام داد.

علی رغم شایعه خواندن منابع نزدیک به استانداری ،یکی از نمایندگان مجلس در گفتگو با این پایگاه خبری بحث تغییر استاندار گیلان را جدی دانست.

این نماینده گیلانی که خواست نامش فاش نشود، بیان داشت: وقوع این اتفاق (تغییر استاندار سه استان ساحلی خزر) محتمل است. وی در پاسخ سوال خبرنگار ۸دی که با تعجب سوال نمود، حتی گیلان؟! پاسخ داد :بله ، گاهی از مواقع آقای احمدی نژاد کارهای عجیب و غریبی انجام میدهند.......

 

وی افزود: من خبر سایت تابناک را نخوانده ام، ولی از این موضوع اطلاع دقیق دارم؛ اگرچه این خبر غیر قابل استناد است اما بحثهایی از تغییر استاندار سه استان شمالی که متأسفانه شامل گیلان هم می شود، وجود دارد . البته بنده نه تنها خبر این تغییرات را تأیید می کنم بلکه از مطرح شدن این بحث در دولت و وزارت کشور نیز خبر دارم.

این نماینده گیلانی تغییرات پی درپی  دولت در روزهای پایانی عمر خود را  نشانه تلاش جهت پیدا کردن راهکاری سیاسی برای نجات خود، و همچنین مدیریت انتخابات دانست و در ادامه افزود: البته مردم این مسائل را تعقیب می کنند و اگر کسی از منصبی سوء استفاده کند یقیناً به وی اقبالی نشان نمی دهند.

وی دلیل این تغییر را مباحث انتخاباتی دانست و اظهار کرد: از آنجا که گرایش استاندار گیلان به سمتی غیر از خط سیاسی نزدیک به دولت است، لذا برداشت این جریان این است که هاشم نیا در زمان انتخابات به همان خط فکری خود تمایل پیدا خواهد کرد، بنابراین دولت تصمیم به برکناری وی گرفته است.

کد خبر : 70094

 برچسب ها : دولت , وزارت کشور , استانداران ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )