تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
شنبه 25 آذر 1391 |

اظهارات یك نماینده درباره وام 10 میلیاردی وزیر

به گزارش نیمروز به نقل از مهر، نماینده اردستان در مجلس موضوع سئوال خود از وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی آن وزارتخانه خواند و گفت: یكی از سئوالات من این است كه آقای وزیر وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیاردی را برای چه دریافت كرده است.

احمد بخشایشی اردستانی موضوع سئوال خود از عبد الرضا شیخ الاسلامی وزیر كار، تعاون و رفاه اجتماعی را مسائل داخلی وزارتخانه خواند و اظهار كرد: باتوجه به این كه وزیر مسئول كار كشور است و طبقه متوسط به پایین مشكل كار دارند و از این موضوع رنج می برند، چه كسی باید پاسخگوی شرایط موجود باشد.....


وی افزود: آقای شیخ الاسلامی می گوید من مسئول كار كشور نیستم بلكه وظیفه هماهنگی در حوزه ایجاد اشتغال برعهده من است، كه اگر این هماهنگی ها صورت بگیرد خوب است. متاسفانه نه تنها تاكنون اقدامی عملی را برای حل این مشكلات مشاهده نكرده ایم، بلكه مشكلات هر روز بدتر می شود.

نماینده اردستان در مجلس با بیان این كه وزیر كار باید فخر دولت باشد، نه مایه سرافكندگی آن، تصریح كرد: مشكلات زیادی در داخل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی وجود دارد، از جمله این كه لیست ۵۰ نفره ای وجود دارد كه هم دانشجو هستند و هم مدیركل؛ این موضوع به لحاظ قانونی اشكال دارد.

وی دریافت وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیاردی از سوی شیخ الاسلامی و تشكیل مركز تعاون در یكی از معاونت های وزارتخانه كه لابی هایی در آن صورت می گیرد و اختصاص پاداش ۵۰ و ۱۸ میلیون تومانی از سوی وزیر به ۲ تن از معاونانش را از دیگر محورهای سئوالات خود از وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی خواند.

عضو كمیسیون امنیت ملی خاطرنشان كرد: گویا دراین وزارتخانه خانواده دوستی شدیدی حاكم است، چون از خانم، خواهر خانم حتی تا دوست خانم مسئولان آن در وزارتخانه و ادارات كل استانی آن مثل اصفهان مشغول به كار شده اند، اما وقتی یكی از موكلان ما برای كار معرفی می شود، مسئولان تاكید دارند كه جذب باید از طریق آزمون و ... صورت گیرد.

به گزارش مهر، احمد بخشایشی اردستانی، نماینده اردستان و عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز سه شنبه هفته آینده وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی را برای پاسخگویی به این سئوالات به صحن علنی مجلس فراخوانده است.

کد خبر 5715برچسب ها : احمد بخشایشی اردستانی , عبد الرضا شیخ الاسلامی , وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )