تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
سه شنبه 28 آذر 1391 |

پرسپولیس از سرمربی ملوان شکایت کرد

 

پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران، از محمد احمدزاده سرمربی تیم ملوان بندر انزلی شکایت کرد.

در نامه‌ باشگاه پرسپولیس که عصر امروز سه‌شنبه خطاب به مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران ارسال شد، این باشگاه مراتب اعتراض و شکایت خود نسبت به اظهارات محمد احمدزاده سرمربی تیم ملوان بندرانزلی را به دلیل اظهارات و ادعاهای مطرح شده علیه باشگاه پرسپولیس و داوری در آستانه دیدار دو تیم را اعلام و خواهان رسیدگی به آن شد.

متن نامه ارسالی باشگاه پرسپولیس به فدراسیون فوتبال به شرح زیر است....


«دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای مهدی محمدنبی
با سلام

احتراما به استحضار می‌رساند با توجه به اظهارات مکرر آقای محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در طی روزهای اخیر در گفتگو با خبرگزاری‌ها و برنامه پر بیننده ۹۰ مبنی بر نگرانی ایشان نسبت به داوری بازی پرسپولیس - ملوان (قبل از بازی)، بدین وسیله با توجه به مصاحبه‌های توهین آمیز ایشان که موجب ایجاد وهم در جامعه فوتبال ایران می‌شود، مراتب شکایت و اعتراض خود را به طور رسمی اعلام می‌داریم.

برای ما جای تعجب دارد که چرا در چنین مواقعی باشگاه‌ها باید به دنبال دفاع از حق و حقوق خود و مقابله با اظهارات غیر منطقی دیگران برآیند و شاهد سکوت مسئولان محترم فدراسیون فوتبال ایران باشند.

شایسته است که کمیته داوران، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته انضباطی نیز به این مساله ورود کرده و اجازه ندهند برخی مربیان به منظور تحت فشار قرار دادن داوران، قبل از بازی راجع به داوری اظهار نظر کنند و همچون آقای احمدزاده با اظهارات چند وجهی خود به نوعی باشگاه پرسپولیس، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال و کمیته داوران را زیر سوال برده و همچنین با ایجاد ابهام و اظهارات توهین آمیز به همه طرف‌ها و نهادهای فوتبال به نوعی اتهام وارد کرده و جامعه دلسوز داوری را نیز تحت فشار قرار دهند.

در شرایطی که داوران در حین بازی از سوی تماشاگران، مربیان و بازیکنان تحت فشار قرار می‌گیرند و بعد از بازی‌ها نیز شاهد انتقادهای شدید و بعضا غیرمنصفانه علیه آن‌ها هستیم، شایسته نیست که این عزیزان قبل از بازی نیز تحت فشار قرار بوده و زیر سوال بروند. چنین اتفاقی در هیچ جای دنیا مرسوم نیست و باید با آن برخورد شود.

بدین وسیله ضمن تاکید بر شکایت باشگاه پرسپولیس خواهشمندیم شرایطی فراهم آورید که مبادا اظهارنظر درباره داوری قبل از بازی‌ها مرسوم شود. همچنین امیدواریم این اظهارات موجب آن نشود که داوران تحت تاثیر قرار بگیرند.»

منبع : شفافبرچسب ها : فدراسیون فوتبال ایران , باشگاه ملوان , باشگاه پرسپولیس ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )