تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
چهارشنبه 29 آذر 1391 |

سهمیه بنزین تغییر پیدا می کند
 
پیشنهاد جدیدی برای تغییر سهمیه بنزین برخی خودروها از اول دیماه روی میز رئیس جمهور قرار گرفت و احمدی نژاد در صورت تائید نهایی این پیشنهاد، تغییرات جدید را احتمالاً امروز یا امشب اعلام خواهد کرد.
 
به گزارش تسنیم ، طرح پیشنهادی تغییر سهمیه های بنزین برخی خودروها که رئیس جمهور از دستگاه های مسئول خواسته بود تا نظر کارشناسی خود را در باره آن اعلام کنند، پس از اعلام نظر دستگاه‌ها روی میز رئیس جمهور قرار گرفت تا احمدی نژاد در صورت تائید نهایی این طرح، تغییرات جدید سهمیه ها را طی امروز یا امشب که مصادف با دومین سالگرد اجرای هدفمندی یارانه هاست، اعلام کند....

از برخی جزئیات این طرح پیشنهادی که در صورت تائید نهایی از سوی رئیس جمهور از اول دیماه اجرا می شود، حاکی است، حذف سهمیه بنزین خودروهای وارداتی و حذف سهمیه بنزین خودروهای تولید داخل بالای 2000 سی سی در این طرح پیشنهادی آمده است.
 
همچنین از دیگر بندهای پیشنهادی این طرح، کاهش سهمیه بنزین تاکسی‌ها، حذف بخشی از سهمیه بنزین وانت های یک و دو کابین و حذف سهمیه بنزین گروهی از موتور سیکلتها است.
 
رئیس جمهور به شرطی که این طرح پیشنهادی را تائید نهایی کند، طی سخنرانی احتمالی امروز خود در مراسم سالگرد هدفمندی یارانه ها یا امشب در یک برنامه زنده تلویزیونی این تغییرات را اعلام خواهد کرد.
 
روز گذشته نیز وزیر نیرو از اظهارات رئیس جمهور درباره فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها طی امروز خبر داده بود.
 
خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در تلاش برای پیگیری جزئیات بیشتر این خبر با محمد رویانیان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور تماس گرفت و رویانیان پس از این که سوال خبرنگار تسنیم را به طور کامل شنید، با اعلام اینکه در موقعیتی نیست که بتواند پاسخ دهد، عذرخواهی و تلفن را قطع کرد.
 
کد مطلب: 22719
 
 
 


برچسب ها : طرح پیشنهادی تغییر سهمیه های , کاهش سهمیه بنزین , فاز دوم هدفمندسازی ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )