تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
سه شنبه 5 دی 1391 |

سر‌کرده‌های اراذل و اوباش در تهران دستگیر شدند ، چرخاندن اراذل و اوباش در ملاء عام

 

 

سرکرده های اراذل و اوباش پس از اقدامات اطلاعاتی پلیس و شناسایی آنان ساعت 4 صبح امروز در تمامی نقاط تهران دستگیر شدند
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، این اراذل و اوباش که بیش از 10 تن هستند پس از اقدامات اطلاعاتی و تفحصی پلیس صبح امروز در مخفیگاه های خود در نقاط مختلف تهران دستگیر شدند.

 پس از دستگیری ارازل توسط فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در چهار راه نظام آباد ایستگاه متروی سبلان با حضور مردم چرخانده شدند.


در گفتگوی خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با برخی از این اراذل و اوباش متوجه شدیم که تمامی آنان دارای سابقه کیفری هستند و همچنین در بدن های آنان آثار زخم های متعدد از ضربات چاقو و دیگر سلاح های سرد و همچنین خالکوبی های متنوع مشهود بود.

همچنین لازم بذکر است، که مردم با صدایی رسا از نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کردند و در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران یادآور این موضوع شدند که تمامی اهالی محل از اراذل و اوباش سطح شهر زخم دیده اند و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و آنان درخواستی نیز داشتند که با اراذل و اوباش قاطعانه برخورد شود و براحتی از زندان ها بیرون نیایند تا دیگر نوامیس مردم از وجود ناپاک این افراد آزرده خاطر نشوند.

سردار ساجدی نیا با حضور خود در چهار راه نظام آباد در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری اراذل و اوباش گفت: طی هفتمین طرح مبارزه با اراذل و اوباش مأموران نیروی انتظامی تهران بزرگ با اقدامات پیچیده خود پس از شناسایی گروه های زیادی از اشرار توانستند عده ای زیادی را صبح امروز دستگیر کنند.

وی افزود: همچنین این افراد دارای سابقه های متعددی هستند و اینان همان افرادی اند که به نقل از رئیس قوه قضاییه محاربه به حساب می آیند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: به طور حتم جدیت دستگاه قضایی برای آنان صادق خواهد بود و جدیت پلیس در برخورد با آنان مثل روزهای گذشته با قاطعیت نمایان خواهد شد.

کد خبر: ۴۲۰۸۵۷۴

 برچسب ها : سر‌کرده‌های اراذل و اوباش , فرماندهی انتظامی تهران بزرگ , ...... ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )