تبلیغات
هدف فردا

نویسنده: هدف فردا |
دوشنبه 11 دی 1391 |

با سابقه‌ ترین فرماندار احمد‌ی نژاد رفتنی شد

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در مراسمی که تا ساعاتی دیگر در فرمانداری اردبیل برگزار می‌شود، یوسف اکبری بعد از شش سال خدمتگزاری در سنگر فرمانداری اردبیل به عنوان یکی از باسابقه‌ترین فرمانداران کشور در حالی جای خود را به فرماندار جدید می‌بخشد که در دو ماه اخیر بحث رفتن و ابقای او از سوژه‌های داغ و خبرساز استان اردبیل بوده که در وهله اول نیز معارفه فرماندار جدید به جای اکبری در ماه گذشته لغو شده بود.

 

پس از آن محافل و مجالس شنیده می‌شد که یوسف اکبری یکی از نزدیکان دولت احمدی‌نژاد در استان در ماه‌های آینده نیز در سمت خود می‌ماند....


یوسف اکبری که با روی کار آمدن دولت احمدی‌نژاد چند صباحی به عنوان مدیرکل سیاسی و انتظامی استانداری مشغول کار بود بعد از استعفای جواد صبور فرماندار سابق اردبیل به دلیل شرکت در انتخابات مجلس هشتم و سرپرستی موقت فضایل عزیزی به عنوان فرماندار مرکز استان، از سوی علی نیکزاد و وزارت کشور معرفی و انتخاب شد و در مدت شش سال در مرکز استان اردبیل ارتباطی قوی با رسانه‌ها و اصحاب مطبوعات داشته است.

در دوران منصور حقیقت‌پور استاندار سابق اردبیل کش و قوس‌هایی برای برکناری او پیش آمد اما یوسف اکبری با حمایت دولت در سمت خود باقی ماند و در این کش و قوس حقیقت‌پور برکنار شد و یوسف اکبری همچنان در سمت فرمانداری به فعالیتش ادامه داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در دوران صابری استاندار سابق اردبیل نیز اکبری همچنان در صندلی فرمانداری اردبیل جلوس کرده و پا برجا ماند اما بعد از برکناری صابری و با آمدن اکبر نیکزاد شایعه رفتن اکبری از فرمانداری اردبیل قوت گرفت و بعد از سه ماه از حضور اکبر نیکزاد به عنوان استاندار جدید اردبیل اکبری در حالی امروز فرمانداری اردبیل را تحویل کاظم دبیر فرماندار پیشین سرعین می‌دهد که همچنان برخی ناگفته‌ها در این رفتن و تودیع وجود دارد.

كدخبر: ۱۰۳۸۴۰برچسب ها : فرمانداری اردبیل , یوسف اکبری , دولت احمدی‌نژاد ,


آخرین مطالب

» تازه ترین آرایش کاندیداهای مجلس دهم در حوزه های گیلان ( دوشنبه 11 خرداد 1394 )
» میانگین سنی مسئولان کشور چقدر است؟ ( سه شنبه 18 فروردین 1394 )
» شخصیت زدگی و استبداد فرهنگی ( دوشنبه 20 بهمن 1393 )
» فرق مدیران دولتی در ایران و اروپا ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» از دولت خاتمی تا احمدی نژاد و روحانی ( یکشنبه 16 آذر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» بیشتر بدانیم ( چهارشنبه 30 مهر 1393 )
» سخنـان بـزرگان و اندیـشمندان در مـورد دوسـت ( شنبه 29 شهریور 1393 )
» شش راه برای جلب محبت مردم ( یکشنبه 9 شهریور 1393 )
» پنج مورد پشیمانی عمده ی انسان ها در هنگام مرگ ( شنبه 24 خرداد 1393 )